3 June 2013

Summer #9

Asi budu muset přehodnotit názvy příspěvků, léto fakt není!
O víkendu jsem byla na chatě. Místo procházky se psy, jsme byli plavat. A celý včerejší den a dnešní noc jsme koukali, kde se ten 'potůček' zastaví. Ještě že bydlíme trochu na kopci, ale chaty u vody.. nejsou :( Cesta do města ráno byla taky moc pěkná. P. (mamky manžel) po včerejším shlédnutí trilogie Kurýr jel jako Jason Statham (), ale snažení zničila Malše, která se valila přes most a silnici. Následovala otočka a půlhodinová objížďka.
Bože, ať už přestane pršet! Už to není ani vtipný..


Ráno jsem byla na vyndání stehů. Ani nevíte, jak je skvělý si bez problémů zavázat boty :D
Dnes ještě nic dělat nebudu, zítra se pustím do cvičení. Ale hezky pomalu, nebo dostanu infarkt, znám se! :D


Celý víkend byl plný pomoci sousedům, alkoholu a žrádla. Ano, to nazvat jídlem ani nejde. Je mi zle ještě teď. Snad to dneska nebudu přehánět, už teď žaludek protestuje..
Mám v plánu uvařit polévku na asijský způsob, pokud se povede, čekejte recept :))

Hodně štěstí do nového týdne!

EDIT (16:30):
Od zítra bych měla začít dělat v hotelu. Je to malý rodinný hotel, lepší než 12 poschoďový, na který prej nemám praxi :D snad to zvládnu, ať tam jdu i další dny :))

dnešní oběd.. zítra přidám recept :)

6 comments:

 1. no já právě pečivo přestala jíst asi před dvěma lety.. to celozrné je zdravé, ale musí to být fakt ono, takové ty opravdu hodně tmavé chleby co se prodávají nakrájené v igelitu (kupuji v lidlu) ;) ale jsou dost suché, mám doma teď dvě balení, ale až je dojim, tak už si asi pečivo zase kupovat nebudu.. :)

  ReplyDelete
 2. Tak doufám, že se polívčička povede. Ráda bych ten receptík. :P Co má teď člověk teď v tom hnusném počasí dělat, že. Budu vařit a péct. :D
  Já to trošku zakřikla s tím počasím, když jsem včera všem psala, jak tady na Moravě je krásně a ani tu nesprchne. Lije tady už od včerejšího večera. :/

  ReplyDelete
 3. Summer fakt neni no :-( Bohužel.. Ale plavat bych docela šla :-)

  ReplyDelete
 4. Doufám, že se polévka povedla a na receptík jsem už lačná, tohle počasí je přesně polívčičkové...

  ReplyDelete
 5. V hotelu jsem vždycky chtěla pracovat, tak ať se ti tam daří a hlavně líbí :)

  ReplyDelete