13 December 2012

13.12.2012

Dnes pro vás mám delší článek, plno fotek :) Nejen slibované svačinky za poslední dva dny, ale také animace, plavání v USA. Já jsem velký milovník plavání, dřív jsem plavala i závodně a tohle mě vážně pobavilo :))
Co se týče dnešního dnu, byl hektický. Ve škole dvě písemky, jednu jsem uměla snad zpaměti, tak jestli budu mít hůř než za tři, tak už fakt nevím! Druhá byla jedna velká tipovačka, uvidíme..
O víkendu budu po dlouhé době doma, tak si konečně najdu čas na pořádné cvičení. Už se na to celkem těším.
Jaký jste měly den vy? :)

A konečně k svačinám:
včera jsem měla ochucený tvaroh (1/2 tvarohu, 2 lžíce mléka, 1/2 lžičky karobu, 3 lžičky Shake4 FitaSlim, mandlové plátky) prokládaný piškoty(6 kusů)
Jíst pořád pečivo mě už nebaví, tak to chtělo změnu, tohle byl hokus pokus, ale bylo moc dobré :)a dnešní sváča byla ještě lepší - vařená jablíčka se skořicí a pudinkem, opět proložené piškoty (6 kusů) + Dobrá vláknina
Dalo by se říct, taková doby přesnídávka, ale když tam jsou kousky jablek, je to lepší. Inspirací mi byla moje oblíbená nepečená buchtaA teď to plavání, bohužel Phelps ukončil kariéru, tak už to nikdy takové nebude, ale co.. pořád zůstane tým USA v mém srdci ()

Dokonalé!
Přeji krásný večer a hodně štěstí zítra  

3 comments:

  1. :D:D:D:D:D To mě tak rozesmálo :D Boží ! :D

    ReplyDelete
  2. mnam to jablíčkový muselo bejt super :)

    ReplyDelete
  3. Ty obrázky nemají chybu :D :D :D :D :D

    ReplyDelete