2 December 2012

2.12.2012

Ahoj holky, jak se máte? :)
Čím víc se blíží tma, tím víc mám deprese z toho, že zítra půjdu opět do toho našeho ústavu. Za těch 10 dní jsem se na nic ani nekoukla, nic neumím, nemám tuchy co bereme. Sice mám dopsané poznámky, ale vůbec tomu nerozumím. Hlavně enzymy v chemii.. Nechytala jsem se, ani když jsem byla ve škole, natož takhle :D Hlavně, ať nejsem zkoušená nebo nepíšeme nějaký test!
Ráno musím ještě k zubaři, možná se vyhnu jedné hodině (jako nechci, ale vidět toho kok*ta hned po ránu, komu by se chtělo?).
Z chaty jsem dorazila domů už v poledne, takže jsem klidně stihla dnešní cvičení. Holky, je to se mnou špatný. Netušila jsem, že jsem na to fyzicky zas tak špatně.. Věci, které mi nikdy nedělali problém mám s těší problém docvičit. Pomoc!
Díky času, který jsem odpoledne měla, jsem šla nakoupit a přidávám slibovanou fotku jídla. Na kalhoty zase potřebují pásek, tak si to nechci pokazit a budu se snažit jíst méně a zdravě. :)
Krásnou neděli!

Jídelníček & pití: 

8:00 - toast s malinovým džemem + mandarinka
11:30 - hovězí guláš
15:30 - višňový jogurt + pomelo
18:20 - 2x toast + hummus

- pití: 2 l vody, 300 ml ovocného čaje, 300 ml džusu (1:1)

Pohyb:

- JM - 30 Days Shred
- BH - Beginner's Weight Loss Abs bonus 

5 comments:

 1. jíst hlavně zdravě! :)))
  snad nebudeš zkoušená tedy, chemie je zlo
  nákup je báječný - měj se krásně

  ReplyDelete
 2. nakoupila sis moc hezky :)
  a jinak s tím cvičením, opravdu si z toho nic nedělej, já jsem taky div neomdlívala, když jsem po dlouho době něco cvičila, ale dej to mu týden a uvidíš, jak budeš zase zpátky ve formě a půjde ti to levou zadní ;) mám to ozkoušené.

  ReplyDelete
 3. Mmm... snědla bych ti to všechno :D

  ReplyDelete
 4. Super nákup, přemýšlím, co bych si dala první..... Asi Activii s lupínkama :D

  ReplyDelete
 5. Ty tzv fitness lupínky nejsou bohužel vůbec fitness :(

  ReplyDelete