11 March 2013

11.3.2013

Ahoj bojovnice!
Nebojte, žiju :)
Jak se daří vám?

Příští týden máme praxi, to znamená více času → články a větší aktivita na blogu! :))
V týdnu mám samé zubaře, už aby byl konec.. ve středu jdu konečně na sundání těch kovových příšer na zubech, jupííjéj! a do konce dubna bych měla jít na další operaci.

Drže se!

6 comments:

 1. ahoj, daří se mi dobře! :)
  užij si praxi a my se moc těšíme na tvé články:))) a doufáme,že tě zoubky brzy přestanou obtěžovat

  ReplyDelete
 2. Více méně s lepším počasím se i lépe daří :-)
  Zuby jsou potvory, mám za sebou taky nějakou tu operaci s nima, ale už je naštěstí klid a dráty už jsou taky dole:-) ať to brzy skončí i tobě!

  ReplyDelete
 3. Jé, tak je fájn, že je ti líp! :))
  Měj se krásně a už se těším zase na článečky, hlavně to zdraví! :))

  ReplyDelete
 4. Jůůů konečně budeš "volná":). To ti přeju:).

  ReplyDelete
 5. Rovnátka jsem nosila dva a půl roku a to mě nejdřív doktor uklidňoval, že to bude max rok... Takže jsem pak byla fakt už natěšená na sundání :)

  ReplyDelete
 6. Ahoj, ráda bych tě pozvala na svůj blog . Předem podotýkám, že mi nejde o reklamu, ale o to, aby se o problematice, které se na svém webu věnuju, dozvědělo co nejvíce lidí a poučilo to tak laickou veřejnost, která je většinou jen plna předsudků. Blog je věnován poruchám příjmu potravy a hlavně boji s těmito nemocemi. Nehodlám se řadit k thinspo nebo podobným komunitám. Na blogu najdeš i trochu z cesty mým životem, každodením bojem s PPP, ale také spoustu rad a tipů týkajících se kosmetiky, fotek, článků o mně samé, beauty vychytávky, recenze, recepty, které nikde jinde nenajdeš a mnoho dalšího. Kdyby tě blog zaujal, budu moc ráda, když zanecháš komentář nebo se můžeš stát dalším z mých ctěných "followers". Budu se moc těšit na tvou návštěvu a přeji krásný zbytek dne. Andie :)*
  www.andie-chambers.blogspot.cz

  ReplyDelete