12 June 2013

Summer #17

Ahój holky moje,
nebojte brečte, pořád žiju :D


Ale konec vtipů, ať je to zase další nudný článek, hmm? :)
Zítra jsem měla jít na operaci, změna. Jdu až příští středu - jdu se modlit, ať to dopadne dobře a můžu jít hned v pátek na další. Ať se to dobře hojí a ať od pondělí zase začnu makat.. 
Myslím, že to bude lepší než před půl rokem. Teď to bude jen v místní anestezii, už nikdy nechci cítit ten strach, že se neprobudím a pak mít vokno jako prase.

V pátek byl sraz základky.. Nikam jsem nešla. Nakonec jich tam bylo jen 5/29 :D sice jsem to měla na seznamu 101 goals, ale základku už nikdy vidět nechci, nechám si to pro střední.

Jsem neskutečně líná něco dělat, ani cvičit se mi nechce, takže sleduji, jak mi opět roste pneumatika, která tak pracně mizela. Jsem debil! V sobotu byl ve městě 1/2 marathon. Živě si pamatuji, jak jsem minulý rok říkala, že se letos přihlásím.. Fakt jsi si naivko myslela, že splníš nějaký cíl, když se ti to nikdy nepovedlo? 
Jsem naštvaná!
Už se těším na zítřek pátek - i když mám práci, pořád nevím co je za den :D budeme mít na chatě oslavu .. nevím čeho a proč, ale bude letní počasí, sud piva, moje kamarádka vodka a velkej táborák - už se přišlo na to, že máma je čarodějnice! :P

Kdo ví co bude dál.. možná to ani nechci vědět! Jen chci něco dotáhnout do konce, je to trapný!

Jídelníček & pití: 
Dopolední svačiny nikdy přes týden nebudou, nemám na ně čas. Proto se snažím jíst velké snídaně.

Budíček: 7:00
snídaně: Bebe kakaové + jogurt + banán
oběd: polévka z červené čočky + pstruh + salát
svačina: Raciolky Fit Snack - slanina
večeře: 2 slunečnicové chleby s paprikovým tvarohem + šunka + 1/2 okurky + 1/4 papriky
+ hrst mandlí

- pití: 2 l vody, 200 ml zeleného čaje, 500 ml zázvorového čaje s medem a citronem

Pěkný večer a užijte si zítřejší den!

5 comments:

 1. já na žádný operaci ještě nebyla, díky bohu, doktorům prostě nevěřim ;) tak si akorát ten cíl s půl maratonem posuneš zase o rok dál :D a nebo si udělej takovej soukromej půl maraton :)

  ReplyDelete
 2. mně se zase cvičit chce ale nemám vůbec, ale vůbec žádný čas!

  ReplyDelete
 3. Závidím ti tvůj pitný režim, k tomu se nějak nemohu dokopat pořád :/ Jídlo máš sice dobré, ale pro mě je ho strašně malinko. Když vstávám takhle brzo, tak bez svačiny mezi snídaní a obědem bych pořádně nemohla fungovat. Ale to je každého věc :)
  Jinak na sraz základy mě nikdo nedonutí jít :D Ani se nedivím, že jsi nešla.

  ReplyDelete
 4. Snad operace dopadnou dobře!:)
  Srazy ze základky jsou nejhorší:D Mám dvě nejlepší kamarádky tam odtud a se zbytkem si nemám absolutně,co říct:D

  ReplyDelete
 5. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Výměna kdekoli - Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  ReplyDelete